HSI INFO Newsletter 03-2016
INFO NEWSLETTER
Číslo 03 | Listopad 2016 
ZAMĚŘENO NA GEOINFORMATIKU
HLAVNÍ TÉMA
Studenti i návštěvníci Vysoké školy chemicko-technologické v Praze mohou nově využívat navigaci po budovách školy. Vyhledávaná místnost se jim zobrazí na názorné mapce v mobilním zařízení. V další verzi plánujeme rozšíření navigace o automatické generování trasy.
Nový modul umožní náběr všech požadavků na vytýčení sítí přes webový portál a jejich zpracování včetně fakturace kompletně v systému VEST. Implementace modulu vytyčování přinese společnosti Slovak Telekom významné benefity v podobě zefektivnění aktivit vykonávaných v rámci vytyčování, zlepšení řízení procesu náběru a odbavení žádostí a především v oblasti automatizace zúčtování a fakturace. 
Společnost Východoslovenská energetika - Distribuce dlouhodobě provozuje a rozvíjí GIS jako jeden ze základních stavebních kamenů své IT architektury. Mezi hlavní oblasti rozvoje, na kterých se bude spolupodílet i společnost HSI, bude patřit zjednodušení uživatelského rozhraní a práce se systémem, optimalizace odezev a orientace na rozvoj funkcionality lehkého a následně případně i mobilního klienta.  
Pořiďte si Bentley Map se slevou až 35 % a software HSI (ProGEO, EnPRO nebo POZEM) jako „balíček“.
Číst více
Vše podstatné za poslední půlrok naleznete v podzimním čísle firemního časopisu HSI News. Přečtěte si informace o produktových novinkách aplikačních nadstaveb, o zajímavých projektových řešeních a jejich vývoji, rozhovor s osobností oboru, ale i zajímavosti ze života společnosti HSI. Věříme, že v časopise naleznete přínosné čtení a inspiraci.
Semináře, který proběhl 18. října, se zúčastnili zástupci z 6 VŠ. Někteří z nich již řešení AMI pro správu nemovitostí a FM užívají, jiní se přišli inspirovat. Prezentovali zástupci HSI i uživatelé z vysokých škol. O projektu Navigace v budovách hovořil Ivan Kovařík z VŠCHT. Nasazení systému AMI v prostředí UJEP představila Ing. Vendula Poslední. Stáhněte si prezentace ze semináře na stránkách HSI.
02. - 03. 11.

GIS ESRI konference v ČR 2016                                         
KONFERENCE
23. - 24. 11.

ProGEOv16 pro ČEZ Distribuce RDF                                
(zaměřeno na PD)  
                                                   
ŠKOLENÍ
07. - 08. 12.

ProGEOv16 pro E.ON                                                       
ŠKOLENÍ
  HSI, spol. s r. o.
  Člen skupiny Unicorn
  Olšanská 2643/1a
  130 80 Praha 3
  +420 224 809 511
  Tento email je obchodním sdělením společnosti HSI, spol. s r.o.
  Tento email byl odeslán na adresu martina.cemusova@hsi.cz.
  Odesilatelem je HSI, spol. s r.o., info@hsi.cz
  Z odběru se můžete odhlásit.
  tiny image